bezopasn

Контактні дані

• НАУ
  • ІІДС 11-ий корпус

Конференція «ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ 2016”

15 березня 2016 року

Найближчим часом, а саме з 14 по 15 березня буде проходити науково-практична студентська конференція«ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ 2016” на базі навчально-наукового інституту інформаційно-діагностичних систем

Тематичні напрями на конференцію:

• Захист інформації в дротових комунікаціях (телефонні лінії, електромережі, охоронно-пожежні системи)
  • Захист мовної інформації
  • Захист інформації від витоку радіоканалами
  • Захист інформації в телекомунікаційних системах
  • Обробка інформації

До участі у Конференції запрошуються студенти які цікавляться науковими аспектами реалізації технічних систем захисту інформації. Участь випускників обов’язкова.

Реєстрація на сайті: http://conference.nau.edu.ua/index.php/TZI/TZI2016. Роботи приймаються до 11 березня.