Контактні дані

• Національний авіаційний університет
  • Приймальна комісія НАУ, корпус 8а

Виставка-презентація навчально наукових інститутів

12 березня 2016 року, 11.00-12.00.

Якщо ви зацікавлені отримати вищу освіту в одному з найпотужніших вищих навчальних закладів України, то ми раді будемо зустріти вас у стінах Національного авіаційного університету.

Ви будете мати можливість дізнатися:

• про спеціальності підготовки;
  • про наукові розробки Національного авіаційного університету;
  • про матеріально-технічну базу для підготовки висококваліфікованих фахівців в авіаційній галузі і не тільки.

Окрім того, можна буде дізнатися про особливості вступної кампанії 2016 року

З Правилами прийому до Національного авіаційного університету можна ознайомитись за посиланням http://nau.edu.ua/ua/menu/ab%D1%96tur%D1%96%D1%94ntu/osnovn%D1%96-polozhennya-pravil-prijomu/

Чекаємо на вас у стінах НАУ!