Контактні дані

  • НАУ
  • ІПН

Оголошено додатковий набір за програмами другої вищої освіти

1 березня 2016 року

В інститут післядипломного навчання Національного авіаційного університету оголошується додатковий набір за програмами другої вищої освіти.

Кому потрібна друга вища?

  • Тим, хто хоче знайти себе. Є чимало випадків, коли рішення про вступ до певного ВНЗ приймають батьки. Потім, уже маючи диплом на руках, молоді люди усвідомлюють, що прагнуть займатися іншою справою.
  • Тим, хто хоче знайти нову роботу. Ситуація у сфері зайнятості постійно змінюється. Приміром, на ринку опиняється занадто багато фахівців, котрі здобули спеціальність, яка вчора була на піку моди. Щоб не потрапити до лав безробітних, потрібно підвищувати свій фаховий рівень!
  • Тим, хто хоче оновити знання. Йдеться насамперед про людей старшого віку. Деякі з професій відійшли у минуле, а в деяких відбулися радикальні зміни. Так, диплом програміста, отриманий 20 років тому, сьогодні навряд чи стане в нагоді.
  • Тим, хто хоче вийти на новий рівень. Поглиблення знань часто необхідне людям, які вже працюють у певній сфері, але прагнуть зміцнення своїх позицій та кар’єрного зростання.

За додатковою інформацією звертайтесь ІПН НАУ, http://ipn.nau.edu.ua/

Останні новини
Захист дипломних робіт

На кафедрі Засобів захисту інформації відбувся черговий захист дипломних робіт магістрів, де студенти показали високий рівень підготовки та отримали кваліфікацію наукового співробітника з інформаційної безпеки!

Конференція «Технічний захист інформації»

21 та 22 листопада 2018 року на базі кафедри засобів захисту інформації Національного авіаційного університету (НАУ) відбулися засідання щорічної Міжвузівської студентської науково-практичної конференції “ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ — 2018”. З 2010 року конференція є традиційним заходом кафедри.

Зустріч студенів 1 курсу кафедри Засобів захисту інформації Навчально-наукового інституту інформаційно-діагностичних систем з психологом

28.12.2018  була проведена Зустріч студенів 1 курсу кафедри Засобів захисту інформації Навчально-наукового інституту інформаційно-діагностичних систем з психологом  на тему «Психологічні особливості самоорганізації діяльності студентів».

Останні події
15
Чер
Засідання кадрової комісії

15.06.2018 відбулося засідання кадрової комісії стосовно конкурсного відбору викладачів на кафедрі засобів захисту інформації

11
Кві
День відкритих дверей

День відкритих дверей Кафедри засобів захисту інформації

5-7
Кві
XVII Міжнародна науково-практична конференція «Політ»

XVII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»