Контактні дані

• НАУ
  • ІПН

Оголошено додатковий набір за програмами другої вищої освіти

1 березня 2016 року

В інститут післядипломного навчання Національного авіаційного університету оголошується додатковий набір за програмами другої вищої освіти.

Кому потрібна друга вища?

• Тим, хто хоче знайти себе. Є чимало випадків, коли рішення про вступ до певного ВНЗ приймають батьки. Потім, уже маючи диплом на руках, молоді люди усвідомлюють, що прагнуть займатися іншою справою.
  • Тим, хто хоче знайти нову роботу. Ситуація у сфері зайнятості постійно змінюється. Приміром, на ринку опиняється занадто багато фахівців, котрі здобули спеціальність, яка вчора була на піку моди. Щоб не потрапити до лав безробітних, потрібно підвищувати свій фаховий рівень!
  • Тим, хто хоче оновити знання. Йдеться насамперед про людей старшого віку. Деякі з професій відійшли у минуле, а в деяких відбулися радикальні зміни. Так, диплом програміста, отриманий 20 років тому, сьогодні навряд чи стане в нагоді.
  • Тим, хто хоче вийти на новий рівень. Поглиблення знань часто необхідне людям, які вже працюють у певній сфері, але прагнуть зміцнення своїх позицій та кар’єрного зростання.

За додатковою інформацією звертайтесь ІПН НАУ, http://ipn.nau.edu.ua/