Контактні дані

• НАУ

XVII Міжнародна науково-практична конференція «Політ»

5-7 квітня 2017 року

XVII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»
Кафедра засобів захисту інформації запрошує всіх бажаючих відвідати секцію «Технічний захист інформації»  на конференції «Політ», яка буде проходити з 5 по 7 квітня в Національному авіаційному університеті.

Додаткову інформацію про дану конференцію можна переглянути, перейшовши по данному посиланню.