Контактні дані

• НАУ

XVII Міжнародна науково-практична конференція «Політ»

5-7 квітня 2017 року

XVII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»
Кафедра засобів захисту інформації запрошує всіх бажаючих відвідати секцію «Технічний захист інформації»  на конференції «Політ», яка буде проходити з 5 по 7 квітня в Національному авіаційному університеті.

Додаткову інформацію про дану конференцію можна переглянути, перейшовши по данному посиланню.

Конференція «Технічний захист інформації»

21 та 22 листопада 2018 року на базі кафедри засобів захисту інформації Національного авіаційного університету (НАУ) відбулися засідання щорічної Міжвузівської студентської науково-практичної конференції “ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ — 2018”. З 2010 року конференція є традиційним заходом кафедри.

28.12.2018  була проведена Зустріч студенів 1 курсу кафедри Засобів захисту інформації Навчально-наукового інституту інформаційно-діагностичних систем з психологом  на тему «Психологічні особливості самоорганізації діяльності студентів».

Конкурс «Міс ІІДС»

22 листопада відбувся конкурс «міс ІІДС». Дві студентки кафедри засобів захисту інформації приймали в ньому участь.

Засідання кадрової комісії

15.06.2018 відбулося засідання кадрової комісії стосовно конкурсного відбору викладачів на кафедрі засобів захисту інформації

День відкритих дверей Кафедри засобів захисту інформації

XVII Міжнародна науково-практична конференція «Політ»