На кафедрі здійснюється перегляд Освітніх програм

На кафедрі здійснюється перегляд Освітніх програм “Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки” підготовки фахівців ОС “Бакалавр” та “Магістр”.

До перегляду залучені гаранти освітніх програм, робочі групи, стйкхолдери та студенти.
Освітні програми розміщені на сайті кафедри – http://www.kzzi.nau.edu.ua/ в розділі “Абітурієнтам“.
Пропозиції щодо змісту Освітніх програм направляти на електронну адресу кафедри ЗЗІ ФККПІ – kzzi@nau.edu.ua.
Заздалегідь висловлюємо вдячність за конструктивні пропозиції до змісту Освітніх програм.