Науково – технічна конференція «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

15 – 16 листопада 2017 року Центр Новітніх Технологій проводив науково – технічну конференцію студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ». Активну участь в заході прийняли студенти кафедри засобів захисту інформації під керівництвом завідувача кафедри Козловського В.В.

Урочисте вручення дипломів

Відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Факультету кiбербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії. 41 випускник кафедри Засобiв захисту iнформацii отримали дипломи (2 з відзнакою Дубницьки Валерiй, Дудник Валерiй) освітнього ступеня «Бакалавр» за напрямом підготовки: «Системи технiчного захисту iнформацii, автоматизації ії обробки».

Кафедра Засобiв захисту iнформацii брала активну участь у Днi відкритих дверей, що відбувся 8 червня 2019 року.

XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

4 квітня провела свою роботу секція «Технічний захист інформації» XIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».