Привітання зі святами

Кафедра засобів захисту інформації, щиро вітає Всіх з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим !   Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій, злагоду і впевненість у майбутньому. Хай Новий рік приносить Вам нові досягнення, нові враження, нові успіхи, творчі дерзання і злети.

Привітання зі святами

Кафедра засобів захисту інформації, щиро вітає Всіх з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим !

photo5255785449467783325
Лекція-дискусія засновника ІТ-компанії VYDA Акселя Хессе

28 листопада проходила лекція — дискусія засновника ІТ — компанії VYDA Акселя Хессе на тему «Майбутнє починається зараз! Практичні поради, як досягти успіху»

18cc43c2-ed5d-48cc-bd61-f4656a93d3ae