Студенти кафедри КЗЗІ зайняли 2-ге місце в змаганнях з гри Квест «Увага, мінуса!»

14 вересня Студентська рада інституту провела традиційний захід, а саме квест «Увага, мінуса!», мета якого була ознайомити студентів першого курсу із територією та традиціями університету.

Команди першокурсників виконували різноманітні завдання, шукаючи схованки та відгадуючи ребуси. Нездоланна жага до перемоги, командний дух і позитивний настрій допомагали їм виконувати завдання на одному диханні.

Команда кафедри КЗЗІ зайняла друге місце, з чим ми їх і вітаємо!