В НАУ відбувся День відкритих дверей

14 листопада 2019 року в НАУ відбувся День відкритих дверей. Активну участь в агітаційній роботі приняли відповідні особи та студенти кафедри.

Пiд час заходу майбутні абітурієнти та їхні батьки  отримали відповіді на важливі питання,  дізналися про організацію навчального та наукового процесів, студентського дозвілля.

IX Międzynarodowa Konferencja Studentów oraz Doktorantów „Inżynier XXI wieku”

Завідувач кафедри Лазаренко С.В. разом з доцентом Мартинюк Г.В. прийняли участь у IX Międzynarodowa Konferencja Studentów oraz Doktorantów „Inżynier XXI wieku”, яка відбувалася 6 грудня у м. Бельсько-Бяла, Польша.

Музей історії НАУ

Сьогодні студенти кафедри засобів захисту інформації разом з асистентом кафедри Моржовою Л.В. відвідали Музей історії НАУ.

В НАУ відбувся День відкритих дверей