Виставка «Зброя та безпека»

10 жовтня 2019 року студент кафедри засобiв захисту iнформацii факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії вiдвiдали щорічну міжнародну виставку «Зброя та безпека», м.Київ.
Серед найцікавіших експонатів виставки: ракетний протикорабельний комплекс “Нептун”, гелікоптер H-225 Super Puma, новий БТР “Отаман-3”, розвідувально-пошуковий безпілотний комплекс Bayraktar розблоблений студентами НАУ, фахiвцями нашого факультету. Випускники кафедри презентували новiтнi розробки науково- виробничого цетру “Iнфозахист”.