Виставка «Зброя та безпека»

10 жовтня 2019 року студент кафедри засобiв захисту iнформацii факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії вiдвiдали щорічну міжнародну виставку «Зброя та безпека», м.Київ.
Серед найцікавіших експонатів виставки: ракетний протикорабельний комплекс “Нептун”, гелікоптер H-225 Super Puma, новий БТР “Отаман-3”, розвідувально-пошуковий безпілотний комплекс Bayraktar розблоблений студентами НАУ, фахiвцями нашого факультету. Випускники кафедри презентували новiтнi розробки науково- виробничого цетру “Iнфозахист”.

Відбувся черговий захист дипломних робіт здобувачів ОС “Магістр”

На кафедрі Засобів захисту інформації успішно відбувся черговий захист дипломних робіт здобувачів ОС “Магістр” зі спеціальності 125.1 «Кібербезпека» з освітньо-професійної програми “Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки”.

Санта привітав працівників кафедри і майбутніх студентів з Новим Роком

Вот даже Санта Поздравил работников кафедры и будущих студентов. Не озвучивая.. А между строк.. Знания Беcценны. Все таки название кафедры имеет… Влияние))

Вiдбулось засiдання трудового колективу НАУ

14.01.2020 вiдбулось засiдання трудового колективу НАУ. На ньому були вiдзначені працiвники нашої кафедри. Тетянi Вiкторівнi Мелешко було вручено нагородний знак “За Сумлiнну працю.”