XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

4 квітня провела свою роботу секція «Технічний захист інформації» XIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

Відкрив конференцію та виступив з цікавою доповіддю завідувач кафедри засобів захисту інформації д.т.н., доц. Лазаренко С.В.

Було заслухано та обговорено 12 доповідей.

Жваву зацікавленість у присутніх на засіданні викладачів, аспірантів та студентів викликали доповіді студентів Стрижака В., Іваницької В., Гармаш Т.  (науковий керівник к.т.н., доц. Войтенко С.Д.), Яцюти Л. (науковий керівник к.т.н., доц. Темніков В.О.), Магас М. (наукові керівники к.т.н., доц.  Швець В.А. та ст. викл. Мелешко Т.В.), аспіранта Темнікова А. (науковий керівник д.т.н., проф. Павленко П.М.) та інш.

Кращими були визнані доповіді, з якими виступили аспірант Темніков А., студенти Стрижак В., Яцюта Л. та Магас М.

Всі, хто виступили при обговоренні студентських доповідей, відзначили високий рівень підготовки студентів, що приймали участь у роботі конференції.