Контактні дані

• Центр культури та мистецтв НАУ

11 квітня 2017 року та 3 червня 2017 року

IMG_3387-520x265
11 квітня 2017 року у Центрі культури та мистецтв НАУ з 13.00 до 15.00 та 03 червня 2017 року у актовій залі першого корпусу НАУ з 09.00 до 11.00 відбудеться День відкритих дверей Кафедри засобів захисту інформації.

Запрошуємо учні 10–11 класів, випускників ЗНЗ минулих років, батьків та вчителів. Ви дізнаєтеся все про свою майбутню професію та отримаєте фахові консультації зі спеціальності 125 «Кібербезпека» спеціалізації «Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки»

Захист дипломних робіт

На кафедрі Засобів захисту інформації відбувся черговий захист дипломних робіт магістрів, де студенти показали високий рівень підготовки та отримали кваліфікацію наукового співробітника з інформаційної безпеки!

Конференція «Технічний захист інформації»

21 та 22 листопада 2018 року на базі кафедри засобів захисту інформації Національного авіаційного університету (НАУ) відбулися засідання щорічної Міжвузівської студентської науково-практичної конференції “ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ — 2018”. З 2010 року конференція є традиційним заходом кафедри.

28.12.2018  була проведена Зустріч студенів 1 курсу кафедри Засобів захисту інформації Навчально-наукового інституту інформаційно-діагностичних систем з психологом  на тему «Психологічні особливості самоорганізації діяльності студентів».

Засідання кадрової комісії

15.06.2018 відбулося засідання кадрової комісії стосовно конкурсного відбору викладачів на кафедрі засобів захисту інформації

День відкритих дверей Кафедри засобів захисту інформації

XVII Міжнародна науково-практична конференція «Політ»