Контактні дані

08 червня

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, який відбудеться 08 червня 2019 року.

Запрошуємо на День відкритих дверей НАУ!

Шановні абітурієнти-2021, учні, студенти коледжів, батьки! Національний авіаційний університет запрошує Вас на Дні відкритих дверей, що відбудеться 10 листопада о 14:00 у форматі онлайн.

Головна виставка країни з технічних засобів забезпечення інформаційної безпеки «Безпека»

Стало доброю традицією кафедри засобів захисту інформації відвідувати головну виставку країни з технічних засобів забезпечення інформаційної безпеки «Безпека».

На кафедрі відбулась значна подія

На кафедрі відбулась значна подія. Відповідно до наказу МОН від 14.05.2020 N 627 “Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства” Темнікову Володимиру Олександровичу присуджено науковий ступень – Доктора технічних наук.