Контактні дані

Відкрита лекція на кафедрі ЗЗІ

21 березня 2023

У вівторок 21 березня 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція доцента кафедри засобів захисту інформації Національного авіаційного університету Тетяни Василівни Німченко на тему: «Дослідження та побудова аналогових схем на операційних підсилювачах».

На лекції були присутні студенти груп СЗ-281, СЗ-282, СЗ-283, СЗ-284 та весь професорсько-викладацький склад кафедри засобів захисту інформації Національного авіаційного університету.

В межах тематики відкритої лекції Німченко Т.В., було надано загальну характеристику операційних підсилювачів та схеми з їх застосуванням, продемонстровано обрахункові формули та роботу.

Лекцію супроводжував влучно підібраний різноманітний презентаційний матеріал по зазначеній тематиці, що дозволило лекторові застосовувати прийоми розповіді, показу, пояснення, коментування і зберегти стійку увагу слухачів на протязі всього заняття. Мультимедійна презентація посилила зрозумілість, логічність і повноту викладення матеріалу лекції.

Лекція була цікавою, пізнавальною, проведена на високому професіональному рівні, має важливє значенння для здобуття студентами необхідних компетентностей для професійної діяльності за обраною спеціальністю. Наявний позитивний контакт з аудиторією, сприяв витанню атмосфери наукового єднання суб’єктів навчального процесу.

Доц. Німченко Т.В. продемонструвала високий рівень навчально-методичного викладення матеріалу, вільно володіла інформацією і майстерно утримувала увагу аудиторії протягом усієї лекції. Тема лекції викладачем повністю розкрита.

Останні новини
Участь в XVI Міжнародній науково-практичній конференції «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси»

У період з 23 по 24 травня поточного року відбулась XVI Міжнародна науково-практична конференція «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси», присвячена 90-річчю Національного авіаційного університету.

АВІА 2023

ХVI Міжнародна науково-технічна конференція «АВІА-2023»

Останні події
21
Бер
Відкрита лекція на кафедрі ЗЗІ

У вівторок 21 березня 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція на тему: «Дослідження та побудова аналогових схем на операційних підсилювачах».

08
Чер
День відкритих дверей

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, який відбудеться 08 червня 2019 року.

04
Кві
XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

4 квітня відбудеться XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»