Контактні дані

Відкрита лекція на кафедрі ЗЗІ

21 березня 2023

У вівторок 21 березня 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція доцента кафедри засобів захисту інформації Національного авіаційного університету Тетяни Василівни Німченко на тему: «Дослідження та побудова аналогових схем на операційних підсилювачах».

На лекції були присутні студенти груп СЗ-281, СЗ-282, СЗ-283, СЗ-284 та весь професорсько-викладацький склад кафедри засобів захисту інформації Національного авіаційного університету.

В межах тематики відкритої лекції Німченко Т.В., було надано загальну характеристику операційних підсилювачів та схеми з їх застосуванням, продемонстровано обрахункові формули та роботу.

Лекцію супроводжував влучно підібраний різноманітний презентаційний матеріал по зазначеній тематиці, що дозволило лекторові застосовувати прийоми розповіді, показу, пояснення, коментування і зберегти стійку увагу слухачів на протязі всього заняття. Мультимедійна презентація посилила зрозумілість, логічність і повноту викладення матеріалу лекції.

Лекція була цікавою, пізнавальною, проведена на високому професіональному рівні, має важливє значенння для здобуття студентами необхідних компетентностей для професійної діяльності за обраною спеціальністю. Наявний позитивний контакт з аудиторією, сприяв витанню атмосфери наукового єднання суб’єктів навчального процесу.

Доц. Німченко Т.В. продемонструвала високий рівень навчально-методичного викладення матеріалу, вільно володіла інформацією і майстерно утримувала увагу аудиторії протягом усієї лекції. Тема лекції викладачем повністю розкрита.