Контактні дані

• зала засідань Вченої ради Національного авіаційного університету

03 квітня

Головна виставка країни з технічних засобів забезпечення інформаційної безпеки «Безпека»

Стало доброю традицією кафедри засобів захисту інформації відвідувати головну виставку країни з технічних засобів забезпечення інформаційної безпеки «Безпека».

На кафедрі відбулась значна подія

На кафедрі відбулась значна подія. Відповідно до наказу МОН від 14.05.2020 N 627 “Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства” Темнікову Володимиру Олександровичу присуджено науковий ступень – Доктора технічних наук.

Пробне ЗНО 2020

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів до участi в освітньому проєкті «Пробне ЗНО»