Контактні дані

04 квітня

В НАУ відбувся День відкритих дверей

14 листопада 2019 року в НАУ відбувся День відкритих дверей. Активну участь в агітаційній роботі приняли відповідні особи та студенти кафедри.

Міжнародна виставка індустрії безпеки “Безпека”

24.10.2019 студенти та викладачі кафедри відвідали Міжнародну виставку індустрії безпеки “Безпека”. На виставці були представлені інновації в сфері систем технічного захисту інформації, систем пожежної безпеки, систем контролю доступу та багато іншого.

Виставка «Зброя та безпека»

10 жовтня 2019 року студент кафедри засобiв захисту iнформацii факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії вiдвiдали щорічну міжнародну виставку «Зброя та безпека», м.Київ.