Контактні дані

04 квітня

Ознайомлення з правилами внутрішнього розпорядку

Доцент кафедри Мартинюк Г.В. ознайомила студентів групи СЗ-125Б з правилами внутрішнього розпорядку НАУ, Статутом НАУ та правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках.

Посвята студентів 1 курсу

29 серпня 2019 року у Державному музеї авіації України вперше було проведено посвяту студентів 1 курсу НАУ. Ефектну появу ректора НАУ Ісаєнко В.М. на літаку вітчизняного виробництва K 10 Swift (Стриж) зустріли оплесками.

Урочисте вручення дипломів

Відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Факультету кiбербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії. 41 випускник кафедри Засобiв захисту iнформацii отримали дипломи (2 з відзнакою Дубницьки Валерiй, Дудник Валерiй) освітнього ступеня «Бакалавр» за напрямом підготовки: «Системи технiчного захисту iнформацii, автоматизації ії обробки».