Актуалізація ОПП бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти

На кафедрі здійснюється щорічний переляд та актувлізація освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

З урахуванням пропозицій та потреби заінтересованих сторін (внутрішніх та зовнішніх стейкголдерів, представників професійної спільноти) розроблено прєкт освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти. Зазначений проєкт викладено для загального розгляду, обговорення та надання пропозицій.

Аспірант НАУ став бронзовим призером з карате на Чемпіонаті Європи!

Kонференція «Стратегія розбудови кадрового потенціалу України у сфері кібербезпеки та захисту інформації» у межах серії заходів «Кібер Україна»

18 квітня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася конференція «Стратегія розбудови кадрового потенціалу України у сфері кібербезпеки та захисту інформації» у межах серії заходів «Кібер Україна». Вона зібрала представників Верховної Ради України, ректорів закладів вищої освіти, Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України та Міністерства оборони України для обговорення 21-го професійного […]

Актуалізація ОПП бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти

Бер
Відкрита лекція на кафедрі ЗЗІ

У вівторок 21 березня 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція на тему: «Дослідження та побудова аналогових схем на операційних підсилювачах».