Шановні абітурієнти-2020, студенти коледжів, батьки!
Національний авіаційний університет запрошує Вас на День відкритих дверей, що відбудеться 29 квітня 2020 року о 15:00 у форматі онлайн на платформі ZOOM.

Реєстрація учасників заходу за посиланням.
На пошту усім учасникам буде надіслано посилання на трансляцію.
Висококваліфіковані науковці університету та члени Приймальної комісії НАУ проконсультують вас із питань щодо особливостей підготовки та проведення ЗНО; правил прийому до Національного авіаційного університету у 2020 році (вступ на основі повної загальної середньої освіти; прийом на навчання до кафедри військової підготовки; особливості прийому на окремі спеціальності; обсяги прийому та державне замовлення; конкурсний відбір, у тому числі спеціальні умови прийому; переведення на місця державного замовлення тощо).
Ви дізнаєтеся про: структуру вишу, наукову й міжнародну діяльність, особливості організації освітнього процесу, форми навчання, освітні програми, перелік спеціальностей, навчання на англомовному проєкті, міжнародні програми й проєкти, студентське дозвілля, підготовку до загальнодержавного ЗНО для вступу ОС бакалавра й ОС магістра тощо.
Онлайн консультування вступників відбуватиметься з 15.00 до 16.30.
Будемо раді зустрічі з потенційними студентами НАУ!

Зареєструватися для участі!