Екскурсія в Sigma Software


Студенти НАУ відвідали  шведсько-українську компанія з розробки програмного забезпечення та ІТ-консалтингу – Sigma Software. Sigma Software є однією з найбільших та найуспішніших ІТ-компаній в Україні. Основними напрямками діяльності компанії є: розробка програмного забезпечення, розробка програмних продуктів та додатків, аутсорсинг проектів «під ключ», розробка IoT та вбудованих систем, підтримка та обслуговування програмного забезпечення. Також компанія займається дизайном і тестуванням ПЗ (включаючи автоматизоване). Компанія надає спеціальні сервіси для стартапів, AR/VR розробці. Займається системами онлайн-геймингу та штучного інтелекту й машинного навчання. Крім того, надає послуги із захисту від кібератак та міграцію із застарілих систем на нові.

Цей візит дав нашим студентам можливість поглянути на компанію зсередини та краще зрозуміти культуру роботи та можливості, доступні в ІТ-індустрії. Ми отримали можливість поспілкуватись з професіоналами в ІТ-індустрії, а також дізнатися про дозвілля компанії, програми розвитку співробітників, систему навчання для початківців, стажування та можливості дуальної освіти.

Ми зараз це ті студенти, які на шляху знаходження себе у житті. Екскурсія в Sigma Software   була для деяких поштовхом , щоб зрозуміти , що ІТ це їх покликання , а інші, що зовсім не хочуть пов’язувати себе з цією сферою. Ми зрозуміли складність роботи, змотивували себе та зробили висновки, які допоможуть кожному з нас визначитись у житті.

Останні новини
Екскурсія в Sigma Software

Екскурсія в Sigma Software

Відвідування «Security 2.0»

У період з 04 по 05 жовтня проходила Виставка «Форум безпекових  технологій – SECURITY2.0».

Участь в XVI Міжнародній науково-практичній конференції «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси»

У період з 23 по 24 травня поточного року відбулась XVI Міжнародна науково-практична конференція «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси», присвячена 90-річчю Національного авіаційного університету.

Останні події
21
Бер
Відкрита лекція на кафедрі ЗЗІ

У вівторок 21 березня 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція на тему: «Дослідження та побудова аналогових схем на операційних підсилювачах».

08
Чер
День відкритих дверей

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, який відбудеться 08 червня 2019 року.

04
Кві
XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

4 квітня відбудеться XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»