Головна виставка країни з технічних засобів забезпечення інформаційної безпеки «Безпека»

Стало доброю традицією кафедри засобів захисту інформації відвідувати головну виставку країни з технічних засобів забезпечення інформаційної безпеки «Безпека».

Студенти та викладачі кафедри 8 жовтня 2020 року ретельно ознайомились з експозицією виставки за наступними напрямками:

• Інтегровані системи безпеки.
  • Системи протидії витоку інформації технічними каналами.
  • Системи охоронної сигналізації та оповіщення.
  • Системи та технічні засоби відеостеження.
  • Системи та засоби контролю доступу.
  • ІТ-технології: телекомунікації, інформаційна безпека, ЦОД.

За результатами виставки студенти ознайомились с новітніми зразками провідних виробників засобів технічного захисту інформації та практикою їх застосування, викладачі кафедри ознайомились з новітніми технологіями з захисту інформації, зав’язали контакти з виробниками та отримали від них навчально-методичні матеріали.