ХХІІI Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки»


 

Пленарне засідання секції «Кібербезпека та програмна інженерія» відбулось 4 квітня 2023 року.

З вступним словом та вітанням від керівництва факультету виступив завідувач кафедри засобів захисту інформації д.т.н., професор Козловський В.В.

В ході засідання було заслухано та обговорено актуальні проблеми кіберзахисту та захисту даних в сучасних умовах висвітлені в доповідях учасників конференції. За змістом та обсягом поданих матеріалів, володінням знаннями стану питання та якістю опрацьованих ілюстративних матеріалів в кращу сторону відмічено студентів: Юрія Василюка, Єлизавету Галущак, Івана Лічковаху та Ксенію Манжулу.

По результатам конференції буде підготовлено збірник тез доповідей, який буде розміщено в депозитарій Національного авіаційного університету.

Останні новини
Участь в XVI Міжнародній науково-практичній конференції «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси»

У період з 23 по 24 травня поточного року відбулась XVI Міжнародна науково-практична конференція «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси», присвячена 90-річчю Національного авіаційного університету.

АВІА 2023

ХVI Міжнародна науково-технічна конференція «АВІА-2023»

Останні події
21
Бер
Відкрита лекція на кафедрі ЗЗІ

У вівторок 21 березня 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція на тему: «Дослідження та побудова аналогових схем на операційних підсилювачах».

08
Чер
День відкритих дверей

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, який відбудеться 08 червня 2019 року.

04
Кві
XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

4 квітня відбудеться XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»