IX Międzynarodowa Konferencja Studentów oraz Doktorantów „Inżynier XXI wieku”

Завідувач кафедри Лазаренко С.В. разом з доцентом Мартинюк Г.В. прийняли участь у IX Międzynarodowa Konferencja Studentów oraz Doktorantów „Inżynier XXI wieku”, яка відбувалася 6 грудня у м. Бельсько-Бяла, Польша.

На конференції було представлено цікаві доповіді з різних країн Європи. Участь у подібних конференціях сприятиме розвитку нових наукових досліджень та звершень

29 лютого 2020 року вiдбувся день вiдкритих дверей

29 лютого 2020 року вiдбувся день вiдкритих дверей, всi бажаючі познайомились з Нацiональним Авiацiйним Унiверситетом.

Сьогодні 26.02.2020 був підписаний Меморандум

Сьогодні 26.02.2020 був підписаний Меморандум про спiвробiтництво НАУ та Депратаменту кiбербезпеки Нацiональноi полiцii Украiни.

Відбувся черговий захист дипломних робіт здобувачів ОС “Магістр”

На кафедрі Засобів захисту інформації успішно відбувся черговий захист дипломних робіт здобувачів ОС “Магістр” зі спеціальності 125.2 «Кібербезпека» з освітньо-професійної програми “Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки”.