IX Międzynarodowa Konferencja Studentów oraz Doktorantów „Inżynier XXI wieku”

Завідувач кафедри Лазаренко С.В. разом з доцентом Мартинюк Г.В. прийняли участь у IX Międzynarodowa Konferencja Studentów oraz Doktorantów „Inżynier XXI wieku”, яка відбувалася 6 грудня у м. Бельсько-Бяла, Польша.

На конференції було представлено цікаві доповіді з різних країн Європи. Участь у подібних конференціях сприятиме розвитку нових наукових досліджень та звершень

Вiдбулось засiдання трудового колективу НАУ

14.01.2020 вiдбулось засiдання трудового колективу НАУ. На ньому були вiдзначені працiвники нашої кафедри. Тетянi Вiкторівнi Мелешко було вручено нагородний знак “За Сумлiнну працю.”

ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ – 2019

20 та 21 листопада 2019 року на базі кафедри засобів захисту інформації Національного авіаційного університету (НАУ) відбулися засідання щорічної Міжвузівської студентської науково-практичної конференції “ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ – 2019”.

На кафедрi засобiв захисту iнформацii зявився новий доктор технічних наук

19.12 відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Д26.062.01 ФККПI. На кафедрi засобiв захисту iнформацii зявився новий доктор технічних наук.