Кафедра вітає професора Туровського Олександра Леонідовича

Кафедра вітає професора Туровського Олександра Леонідовича з врученням Диплому Доктора Наук.

Бажаємо безсумнівних успіхів і великих досягнень в подальших працях, бажаємо впевнених сил, блискучих перспектив, гучних перемог, незгасного оптимізму і бравої удачі.

VIII Міжнародна науково-практичній конференція

Викладачі кафедри взяли участь у VIII Міжнародній науково-практичній конференції Актуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації.

Кафедра вітає професора Туровського Олександра Леонідовича

XXVI Міжнародна виставка -《БЕЗПЕКА-2021》

15.09.2021 р. студенти кафедри були запрошені та відвідали XXVI Міжнародну виставку технічних засобів і обладнання для забезпечення безпеки, протипожежного і техногенного захисту -《БЕЗПЕКА-2021》.