Конференцiя на тему “Як молодому науковцю вибитися в люди?”

03 квітня, о 13:00, в залі засідань Вченої ради Національного авіаційного університету, відбулася конференцiя на тему “Як молодому науковцю вибитися в люди?”.
Були присутнi дуже цiкавi спiккери. Якi розповiли про багато рiзних можливостей i прагень для початку успiшних стартапiв, про участь в мiжнародних конференцiях, публiкацiях в наукових виданнях. І як можно розкрити свої можливостi молодим вченим.

На кафедрі відбулась значна подія

На кафедрі відбулась значна подія. Відповідно до наказу МОН від 14.05.2020 N 627 “Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства” Темнікову Володимиру Олександровичу присуджено науковий ступень – Доктора технічних наук.

Пробне ЗНО 2020

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів до участi в освітньому проєкті «Пробне ЗНО»

Шановні абітурієнти-2020, студенти коледжів, батьки! Національний авіаційний університет запрошує Вас на День відкритих дверей, що відбудеться 29 квітня 2020 року о 15:00 у форматі онлайн на платформі ZOOM.