Конференція “Технічний захист інформації”

21 та 22 листопада 2018 року на базі кафедри засобів захисту інформації Національного авіаційного університету (НАУ) відбулися засідання щорічної Міжвузівської студентської науково-практичної конференції “ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ – 2018”. З 2010 року конференція є традиційним заходом кафедри.
Відкрив конференцію голова Організаційного комітету Заслужений діяч науки і техніки України, заступник директора ННІІДС НАУ д.т.н., професор Павленко П.М.
Було заслухано та обговорено 18 доповідей. Жваву зацікавленість викликали доповіді студентів НАУ Д. Полторацького, А. Ковальчука, К. Новікова (науковий керівник д.т.н., професор Білецький А.Я.), А. Сусідки (науковий керівник к.т.н., доцент Темніков В.О.), Київського національного університету будівництва та архітектури (КНУБА) Д. Хлапоніна,
Д. Романька, Є. Окуня (науковий керівник д.т.н., професор Хлапонін Ю.І.), Д. Пустовойтова,
І. Шкварка, О. Ананьєва (науковий керівник к.т.н., доцент Шабала Є.Є.), Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП) І. Камлука та інших.
Всі, хто виступили при обговоренні студентських доповідей, відзначили високий рівень підготовки студентів, що приймали участь у роботі конференції, зазначали велике значення обміну досвідом між старшим та молодшим поколіннями студентів для плідної наукової роботи.
Дякуємо за активну участь всім доповідачам, бажаємо всім, хто приймав участь у роботі конференції, натхнення та успіхів у подальших дослідженнях!