Лекція-дискусія засновника ІТ-компанії VYDA Акселя Хессе

28 листопада проходила лекція – дискусія засновника ІТ – компанії VYDA Акселя Хессе на тему “Майбутнє починається зараз! Практичні поради, як досягти успіху”. В ній прийняли участь студенти 322 групи, кафедри засобів захисту інформації. Після лекції студенти мали змогу задати питання на які з радістю відповідав Аксель.

На кафедрі відбулась значна подія

На кафедрі відбулась значна подія. Відповідно до наказу МОН від 14.05.2020 N 627 “Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства” Темнікову Володимиру Олександровичу присуджено науковий ступень – Доктора технічних наук.

Пробне ЗНО 2020

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів до участi в освітньому проєкті «Пробне ЗНО»

Шановні абітурієнти-2020, студенти коледжів, батьки! Національний авіаційний університет запрошує Вас на День відкритих дверей, що відбудеться 29 квітня 2020 року о 15:00 у форматі онлайн на платформі ZOOM.