Ознайомлення з правилами внутрішнього розпорядку

Доцент кафедри Мартинюк Г.В. ознайомила студентів групи СЗ-125Б з правилами внутрішнього розпорядку НАУ, Статутом НАУ та правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках. Студентам також було проведено екскурсію по території університету.

29 лютого 2020 року вiдбувся день вiдкритих дверей

29 лютого 2020 року вiдбувся день вiдкритих дверей, всi бажаючі познайомились з Нацiональним Авiацiйним Унiверситетом.

Сьогодні 26.02.2020 був підписаний Меморандум

Сьогодні 26.02.2020 був підписаний Меморандум про спiвробiтництво НАУ та Депратаменту кiбербезпеки Нацiональноi полiцii Украiни.

Відбувся черговий захист дипломних робіт здобувачів ОС “Магістр”

На кафедрі Засобів захисту інформації успішно відбувся черговий захист дипломних робіт здобувачів ОС “Магістр” зі спеціальності 125.2 «Кібербезпека» з освітньо-професійної програми “Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки”.