Посвята студентів 1 курсу

29 серпня 2019 року у Державному музеї авіації України вперше було проведено посвяту студентів 1 курсу НАУ. Ефектну появу ректора НАУ Ісаєнко В.М. на літаку вітчизняного виробництва K 10 Swift (Стриж) зустріли оплесками. Після приземлення ректор звернувся з привітальним словом до першокурсників. Після цього відбувся святковий концерт за участю випускників НАУ.

Виставка «Зброя та безпека»

10 жовтня 2019 року студент кафедри засобiв захисту iнформацii факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії вiдвiдали щорічну міжнародну виставку «Зброя та безпека», м.Київ.

Ознайомлення з правилами внутрішнього розпорядку

Доцент кафедри Мартинюк Г.В. ознайомила студентів групи СЗ-125Б з правилами внутрішнього розпорядку НАУ, Статутом НАУ та правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках.

Посвята студентів 1 курсу