Урочисте вручення дипломів

Відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Факультету кiбербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії. 41 випускник кафедри Засобiв захисту iнформацii отримали дипломи (2 з відзнакою Дубницьки Валерiй, Дудник Валерiй) освітнього ступеня «Бакалавр» за напрямом підготовки: «Системи технiчного захисту iнформацii, автоматизації ії обробки».
З привiтальним словом до випускників звернувся перший проректор НАУ Козловський Валерiй Валерiйович. Декан факультету Азаренко Олена Василiвна привітала випускників та запросила продовжити навчання в магістратурі Національного авіаційного університету. З напутніми словами звернулися завідувачи кафедр. Вітаємо випускників та бажаємо успіху в професійній діяльності!