Участь кафедри у International Workshop on Computer Vision and IoT


07 вересня 2022 р. відбувся міжнародний воркшоп з комп’ютерного бачення та інтернету речей “International Workshop on Computer Vision and IoT”.

Участь у воркшопі взяли науковці та викладачі з Cihan University (Автономний регіон Курдистан, Ірак), Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного університету будівництва і архітектури та Національного авіаційного університету (м. Київ).

Національний авіаційний університет представляв професор нашої кафедри, д.т.н., доцент Туровський Олександр Леонідович.

В ході свого онлайн виступу на тему “Методика викладання дисципліни “Спеціальні вимірювання” на факультеті кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Національного авіаційного університету” професор Олександр Туровський ознайомив учасників семінару з особливостями та можливостями що до викладання дисциплін кафедри в межах підготовки фахівців з інформаційної безпеки.

Учасники воркшопу уважно заслухали представлену доповідь та прийняли активну участь в подальшому її обговоренні в напрямку розвитку комп’ютерних та мережевих технологій і їх втіленню в зміст навчальних дисциплін університету.

 


 

 

Останні новини
Участь кафедри у International Workshop on Computer Vision and IoT

07 вересня 2022 р. відбувся міжнародний воркшоп з комп’ютерного бачення та інтернету речей “International Workshop on Computer Vision and IoT”.

VIII Міжнародна науково-практичній конференція

Викладачі кафедри взяли участь у VIII Міжнародній науково-практичній конференції Актуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації.

Кафедра вітає професора Туровського Олександра Леонідовича

Кафедра вітає професора Туровського Олександра Леонідовича з врученням Диплому Доктора Наук.

Останні події
08
Чер
День відкритих дверей

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, який відбудеться 08 червня 2019 року.

04
Кві
XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

4 квітня відбудеться XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

03
Кві
Конференція

03 квітня, о 13:00, в залі засідань Вченої ради Національного авіаційного університету, відбудеться конференцiя на тему “Як молодому науковцю вибитися в люди?”.