Участь кафедри у International Workshop on Computer Vision and IoT

07 вересня 2022 р. відбувся міжнародний воркшоп з комп’ютерного бачення та інтернету речей “International Workshop on Computer Vision and IoT”.

Участь у воркшопі взяли науковці та викладачі з Cihan University (Автономний регіон Курдистан, Ірак), Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного університету будівництва і архітектури та Національного авіаційного університету (м. Київ).

Національний авіаційний університет представляв професор нашої кафедри, д.т.н., доцент Туровський Олександр Леонідович.

В ході свого онлайн виступу на тему “Методика викладання дисципліни “Спеціальні вимірювання” на факультеті кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Національного авіаційного університету” професор Олександр Туровський ознайомив учасників семінару з особливостями та можливостями що до викладання дисциплін кафедри в межах підготовки фахівців з інформаційної безпеки.

Учасники воркшопу уважно заслухали представлену доповідь та прийняли активну участь в подальшому її обговоренні в напрямку розвитку комп’ютерних та мережевих технологій і їх втіленню в зміст навчальних дисциплін університету.