Участь кафедри у International Workshop on Computer Vision and IoT


07 вересня 2022 р. відбувся міжнародний воркшоп з комп’ютерного бачення та інтернету речей “International Workshop on Computer Vision and IoT”.

Участь у воркшопі взяли науковці та викладачі з Cihan University (Автономний регіон Курдистан, Ірак), Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного університету будівництва і архітектури та Національного авіаційного університету (м. Київ).

Національний авіаційний університет представляв професор нашої кафедри, д.т.н., доцент Туровський Олександр Леонідович.

В ході свого онлайн виступу на тему “Методика викладання дисципліни “Спеціальні вимірювання” на факультеті кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Національного авіаційного університету” професор Олександр Туровський ознайомив учасників семінару з особливостями та можливостями що до викладання дисциплін кафедри в межах підготовки фахівців з інформаційної безпеки.

Учасники воркшопу уважно заслухали представлену доповідь та прийняли активну участь в подальшому її обговоренні в напрямку розвитку комп’ютерних та мережевих технологій і їх втіленню в зміст навчальних дисциплін університету.

 


 

 

Останні новини
Вітаємо з професором!!!

На засіданні Вченої ради Національного авіаційного університету 22 березня 2023 року в урочистих умовах ректором університету, Максимом Луцьким було вручено атестат професора нашому колезі професору кафедри Туровському Олександру Леонідовичу.

Участь кафедри у International Workshop on Computer Vision and IoT

07 вересня 2022 р. відбувся міжнародний воркшоп з комп’ютерного бачення та інтернету речей “International Workshop on Computer Vision and IoT”.

VIII Міжнародна науково-практичній конференція

Викладачі кафедри взяли участь у VIII Міжнародній науково-практичній конференції Актуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації.

Останні події
21
Бер
Відкрита лекція на кафедрі ЗЗІ

У вівторок 21 березня 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція на тему: «Дослідження та побудова аналогових схем на операційних підсилювачах».

08
Чер
День відкритих дверей

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, який відбудеться 08 червня 2019 року.

04
Кві
XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

4 квітня відбудеться XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»