Участь кафедри у International Workshop on Computer Vision and IoT


07 вересня 2022 р. відбувся міжнародний воркшоп з комп’ютерного бачення та інтернету речей “International Workshop on Computer Vision and IoT”.

Участь у воркшопі взяли науковці та викладачі з Cihan University (Автономний регіон Курдистан, Ірак), Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного університету будівництва і архітектури та Національного авіаційного університету (м. Київ).

Національний авіаційний університет представляв професор нашої кафедри, д.т.н., доцент Туровський Олександр Леонідович.

В ході свого онлайн виступу на тему “Методика викладання дисципліни “Спеціальні вимірювання” на факультеті кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Національного авіаційного університету” професор Олександр Туровський ознайомив учасників семінару з особливостями та можливостями що до викладання дисциплін кафедри в межах підготовки фахівців з інформаційної безпеки.

Учасники воркшопу уважно заслухали представлену доповідь та прийняли активну участь в подальшому її обговоренні в напрямку розвитку комп’ютерних та мережевих технологій і їх втіленню в зміст навчальних дисциплін університету.

 


 

 

Останні новини
Аспірант НАУ став бронзовим призером з карате на Чемпіонаті Європи!

Аспірант НАУ став бронзовим призером з карате на Чемпіонаті Європи!

Kонференція «Стратегія розбудови кадрового потенціалу України у сфері кібербезпеки та захисту інформації» у межах серії заходів «Кібер Україна»

18 квітня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася конференція «Стратегія розбудови кадрового потенціалу України у сфері кібербезпеки та захисту інформації» у межах серії заходів «Кібер Україна». Вона зібрала представників Верховної Ради України, ректорів закладів вищої освіти, Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України та Міністерства оборони України для обговорення 21-го професійного […]

Актуалізація ОПП бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти

На кафедрі здійснюється щорічний переляд та актувлізація освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Останні події
21
Бер
Відкрита лекція на кафедрі ЗЗІ

У вівторок 21 березня 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція на тему: «Дослідження та побудова аналогових схем на операційних підсилювачах».

08
Чер
День відкритих дверей

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, який відбудеться 08 червня 2019 року.

04
Кві
XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

4 квітня відбудеться XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»