Відбувся успішний захист докторської дисертації

13.05.2021 у спеціалізованій вченій раді Д26.062.19 відбувся успішний захист докторської дисертації Туровського Олександра Леонідовича.

Тема дисертації:  “Моделі та методи підвищення точності роботи систем фахової синхронізації супутникових телекомунікацій в режимі стеження за несучою частотою”.

Вітаємо професора кафедри Туровского О.Л. з цією значною подією

Участь кафедри у International Workshop on Computer Vision and IoT

07 вересня 2022 р. відбувся міжнародний воркшоп з комп’ютерного бачення та інтернету речей “International Workshop on Computer Vision and IoT”.

VIII Міжнародна науково-практичній конференція

Викладачі кафедри взяли участь у VIII Міжнародній науково-практичній конференції Актуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації.

Кафедра вітає професора Туровського Олександра Леонідовича

Кафедра вітає професора Туровського Олександра Леонідовича з врученням Диплому Доктора Наук.