Відбувся успішний захист докторської дисертації

13.05.2021 у спеціалізованій вченій раді Д26.062.19 відбувся успішний захист докторської дисертації Туровського Олександра Леонідовича.

Тема дисертації:  “Моделі та методи підвищення точності роботи систем фахової синхронізації супутникових телекомунікацій в режимі стеження за несучою частотою”.

Вітаємо професора кафедри Туровского О.Л. з цією значною подією

Кафедра вітає професора Туровського Олександра Леонідовича

Кафедра вітає професора Туровського Олександра Леонідовича з врученням Диплому Доктора Наук.

XXVI Міжнародна виставка -《БЕЗПЕКА-2021》

15.09.2021 р. студенти кафедри були запрошені та відвідали XXVI Міжнародну виставку технічних засобів і обладнання для забезпечення безпеки, протипожежного і техногенного захисту -《БЕЗПЕКА-2021》.

Відбувся успішний захист докторської дисертації