Відвідування «Security 2.0»


За запрошенням провідних фірм – виробників засобів безпеки, виставку відвідали представники кафедри засобів захисту інформації Факультету кібербезпеки та програмної інженерії професор Лазаренко С.В. та студенти 2 курсу.

Форум присвячений безпеці інфраструктури, пожежній безпеці, сучасним безпековим технологіям, кібербезпеці, безпеці хмарних систем, гуманітарному розмінуванню територій України, захисним спорудам цивільного захисту та засобам індивідуального захисту.

На виставці були також представлені броньовані механічні машини для розмінування, призначені для технічного обстеження та очищення територій, що забруднені мінами, боєприпасами, які не вибухнули, та іншими вибухонебезпечними предметами.

Особливий інтерес у студентів викликали безпілотні літальні апарати,  SMART-система з інтелектуальними функціями металошукача і міношукача, портативна система безпеки «TYN 4.2» (мікрохвильовий комплекс охорони периметру), сучасні системи контролю та управління доступом.

Останні новини
Екскурсія в Sigma Software

Екскурсія в Sigma Software

Відвідування «Security 2.0»

У період з 04 по 05 жовтня проходила Виставка «Форум безпекових  технологій – SECURITY2.0».

Участь в XVI Міжнародній науково-практичній конференції «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси»

У період з 23 по 24 травня поточного року відбулась XVI Міжнародна науково-практична конференція «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси», присвячена 90-річчю Національного авіаційного університету.

Останні події
21
Бер
Відкрита лекція на кафедрі ЗЗІ

У вівторок 21 березня 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція на тему: «Дослідження та побудова аналогових схем на операційних підсилювачах».

08
Чер
День відкритих дверей

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, який відбудеться 08 червня 2019 року.

04
Кві
XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

4 квітня відбудеться XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»