VIII Міжнародна науково-практичній конференція

Викладачі кафедри взяли участь у VIII Міжнародній науково-практичній конференції Актуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації.

Під час конференції обговорювали питання забезпечення кібербезпеки в умовах гібридної війни та здійснення кібератак на об’єкти критичної інфраструктури. З доповідями виступили професор кафедри Міщенко А.В., професор кафедри Лазаренко С.В. та доцент кафедри Мартинюк Г.В. За участь у конференції були отримані відповідні сертифікати.