Вітаємо викладача кафедри Мартинюк Ганну Вадимівну

Викладачу кафедри Мартинюк Ганні Вадимівні присвоєно вчене звання “Доцент”.

24.03.2021 р. в урочистій обстановці відбулось вручення Атестату доцента. Вітаємо Ганну Вадимівну та бажаємо міцного здоров’я, наснаги, творчих та наукових успіхів, подальшого розвитку.

Актуалізація ОПП бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти

На кафедрі здійснюється щорічний переляд та актувлізація освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Захист здобувача наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.12.02

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.19 12 грудня 2023 р. відбувся захист здобувача наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.12.02 телекомунікаційні системи та мережі Лисечка Володимира Петровича к.т.н., професора.

Екскурсія в Sigma Software

Бер
Відкрита лекція на кафедрі ЗЗІ

У вівторок 21 березня 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція на тему: «Дослідження та побудова аналогових схем на операційних підсилювачах».