Вітаємо викладача кафедри Мартинюк Ганну Вадимівну

Викладачу кафедри Мартинюк Ганні Вадимівні присвоєно вчене звання “Доцент”.

24.03.2021 р. в урочистій обстановці відбулось вручення Атестату доцента. Вітаємо Ганну Вадимівну та бажаємо міцного здоров’я, наснаги, творчих та наукових успіхів, подальшого розвитку.

Відбувся успішний захист докторської дисертації

13.05.2021 у спеціалізованій вченій раді Д26.062.19 відбувся успішний захист докторської дисертації Туровського Олександра Леонідовича.

Вітаємо викладача кафедри Мартинюк Ганну Вадимівну

Викладачу кафедри Мартинюк Ганні Вадимівні присвоєно вчене звання “Доцент”.