XXVI Міжнародна виставка -《БЕЗПЕКА-2021》

15.09.2021 р. студенти кафедри були запрошені та відвідали XXVI Міжнародну виставку технічних засобів і обладнання для забезпечення безпеки, протипожежного і техногенного захисту -《БЕЗПЕКА-2021》. Студентів зацікавили сучасні захищені автоматизовані робочі місця, системи контролю та управління доступом на об’єкти інформаційної діяльності, комбіновані системи відеоспостереження та охорони об’єктів. Виставка мала позитивний вплив на становлення майбутніх фахівців у галузі Кібербезпеки.
Провідні виробники сучасних засобів безпеки зацікавлені у співпраці з кафедрою Засобів захисту інформації.