Захист здобувача наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.12.02


На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.19 12 грудня 2023 р. відбувся захист здобувача наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.12.02 телекомунікаційні системи та мережі Лисечка Володимира Петровича к.т.н., професора.

З вітальним словом виступив в. о. проректора з наукової роботи НАУ д.т.н., професор Корченко Олександр Григорович. Він привітав колег та здобувача, побажав успішного захисту.

На засіданні також був присутній поважний гість заступник начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба д.т.н., професор, полковник Таршин Володимир Анатолійович.

Здобувач захищався без здійснення підготовки в докторантурі. Неформальний науковий консультант здобувача Козловський Валерій Валерійович д.т.н., професор, завідувач кафедри засобів захисту інформації  Факультету кібербезпеки та програмної інженерії НАУ.

Вітаємо Лисечака Володимира Петровича із захистом докторської дисертації! Тримаємо науковий фронт!

Останні новини
Аспірант НАУ став бронзовим призером з карате на Чемпіонаті Європи!

Аспірант НАУ став бронзовим призером з карате на Чемпіонаті Європи!

Kонференція «Стратегія розбудови кадрового потенціалу України у сфері кібербезпеки та захисту інформації» у межах серії заходів «Кібер Україна»

18 квітня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася конференція «Стратегія розбудови кадрового потенціалу України у сфері кібербезпеки та захисту інформації» у межах серії заходів «Кібер Україна». Вона зібрала представників Верховної Ради України, ректорів закладів вищої освіти, Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України та Міністерства оборони України для обговорення 21-го професійного […]

Актуалізація ОПП бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти

На кафедрі здійснюється щорічний переляд та актувлізація освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Останні події
21
Бер
Відкрита лекція на кафедрі ЗЗІ

У вівторок 21 березня 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція на тему: «Дослідження та побудова аналогових схем на операційних підсилювачах».

08
Чер
День відкритих дверей

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, який відбудеться 08 червня 2019 року.

04
Кві
XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

4 квітня відбудеться XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»