28.12.2018  була проведена Зустріч студенів 1 курсу кафедри Засобів захисту інформації Навчально-наукового інституту інформаційно-діагностичних систем з психологом  на тему «Психологічні особливості самоорганізації діяльності студентів».

Мета зустрічі полягала у висвітленні теоретичних питань самоорганізації навчально-пізнавальної діяльності, з’ясуванні сутності поняття «самоорганізація навчально-пізнавальної діяльності студентів».

У світлі вищесказаного, самоорганізація взаємопов’язана з іншими поняттями: самоактуалізація, самоаналіз, самовиховання, самоосвіта, самоконтроль, саморегуляція, самооцінка, самопізнання, самореалізація , стійкість до стресів. Очевидним є зв’язок самоорганізації із самоактуалізацією, прагненням людини виявляти й розвивати свої особистісні можливості. У процесі самоактуалізації відбувається сприйняття реальності особистості, посилюється спонтанність її поведінки, стає об’єктивною система оцінок. Слід зазначити, що в процесі самоорганізації відбуваються якісна стрибкоподібна зміна стану системи. З огляду на це, дослідники пов’язують самоорганізацію з цілеспрямованістю.

Студенти проявили шалений інтерес і жваво оговорювали тему лекції.