ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ – 2019

20 та 21 листопада 2019 року на базі кафедри засобів захисту інформації Національного авіаційного університету (НАУ) відбулися засідання щорічної Міжвузівської студентської науково-практичної конференції “ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ – 2019”.

З 2010 року конференція є традиційним заходом кафедри.

Відкрив конференцію завідувач кафедри засобів захисту інформації докт. техн. наук, проф. Лазаренко С.В.

Було заслухано та обговорено 17 доповідей. Жваву зацікавленість викликали доповіді студентів НАУ Триняк К., Липявки В., Очеретнього О., Селівестрова І., Фролова Д., Лавренчук В., Михайлик М. (науковий керівник к.т.н., доц. Темніков В.О.), Зінченко П., Світельського Я. (науковий керівник к.т.н., доц. Войтенко С.Д.), Швеця В. (науковий керівник к.т.н., доц. Швець В.А.), аспіранта Темнікова А. (науковий керівник д.т.н., проф. Павленко П.М.), Київського національного університету будівництва та архітектури (КНУБА) Копитова С., Юрчука Л. (науковий керівник д.т.н., проф. Хлапонін Ю.І.), Неліпа О. (науковий керівник к.т.н., доц. Ізмайлова О.В.), Терещенко В. (науковий керівник к.т.н., доц.Теренчук С.А.)  та інш.

Тематика представлених доповідей була дуже різноманітною, але, в основному, вона стосувалася захисту інформації від витоку технічними каналами, мовної інформації, інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах, управління інформаційною безпекою, протидії загрозам з боку безпілотних літальних апаратів.

Кращими були визнані доповіді, з якими виступили студенти Зінченко П. та Світельський  Я.

Всі, хто виступили при обговоренні студентських доповідей, відзначили високий рівень підготовки студентів, що приймали участь у роботі конференції, зазначали велике значення обміну досвідом між старшим та молодшим поколіннями студентів для плідної наукової роботи.

Дякуємо за активну участь всім доповідачам. Бажаємо всім, хто приймав участь у роботі конференції, натхнення та успіхів у подальших дослідженнях!

Збірник

Програма_студ-конф-ції_ТЗІ-2019