+044 406-70-56

kzzi@nau.edu.ua

Виставка «Зброя та безпека»

10 жовтня 2019 року студент кафедри засобiв захисту iнформацii факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії вiдвiдали щорічну міжнародну виставку «Зброя та безпека», м.Київ.

Ознайомлення з правилами внутрішнього розпорядку

Доцент кафедри Мартинюк Г.В. ознайомила студентів групи СЗ-125Б з правилами внутрішнього розпорядку НАУ, Статутом НАУ та правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках.

Посвята студентів 1 курсу

29 серпня 2019 року у Державному музеї авіації України вперше було проведено посвяту студентів 1 курсу НАУ. Ефектну появу ректора НАУ Ісаєнко В.М. на літаку вітчизняного виробництва K 10 Swift (Стриж) зустріли оплесками.