+044 406-70-56

kzzi@nau.edu.ua

На кафедрі відбулась значна подія

На кафедрі відбулась значна подія. Відповідно до наказу МОН від 14.05.2020 N 627 “Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства” Темнікову Володимиру Олександровичу присуджено науковий ступень – Доктора технічних наук.

Пробне ЗНО 2020

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів до участi в освітньому проєкті «Пробне ЗНО»

Шановні абітурієнти-2020, студенти коледжів, батьки! Національний авіаційний університет запрошує Вас на День відкритих дверей, що відбудеться 29 квітня 2020 року о 15:00 у форматі онлайн на платформі ZOOM.