+044 406-70-56

kzzi@nau.edu.ua

Музей історії НАУ

Сьогодні студенти кафедри засобів захисту інформації разом з асистентом кафедри Моржовою Л.В. відвідали Музей історії НАУ.

В НАУ відбувся День відкритих дверей

14 листопада 2019 року в НАУ відбувся День відкритих дверей. Активну участь в агітаційній роботі приняли відповідні особи та студенти кафедри.

Міжнародна виставка індустрії безпеки “Безпека”

24.10.2019 студенти та викладачі кафедри відвідали Міжнародну виставку індустрії безпеки “Безпека”. На виставці були представлені інновації в сфері систем технічного захисту інформації, систем пожежної безпеки, систем контролю доступу та багато іншого.