Засідання кадрової комісії

15.06.2018 відбулося засідання кадрової комісії стосовно конкурсного відбору викладачів на кафедрі засобів захисту інформації

День відкритих дверей Кафедри засобів захисту інформації

XVII Міжнародна науково-практична конференція «Політ»

XVII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

Конференція «ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ 2016”

Студентська наукова конференція «ТЗІ»

Оголошено додатковий набір за програмами другої вищої освіти

Друга вища освіта Інститут післядимломного навчання НАУ

Виставка-презентація навчально наукових інститутів

«Виставка-презентація Навчально-наукових інститутів НАУ»

Конференція «Технічний захист інформації»

21 та 22 листопада 2018 року на базі кафедри засобів захисту інформації Національного авіаційного університету (НАУ) відбулися засідання щорічної Міжвузівської студентської науково-практичної конференції “ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ — 2018”. З 2010 року конференція є традиційним заходом кафедри.

28.12.2018  була проведена Зустріч студенів 1 курсу кафедри Засобів захисту інформації Навчально-наукового інституту інформаційно-діагностичних систем з психологом  на тему «Психологічні особливості самоорганізації діяльності студентів».

Конкурс «Міс ІІДС»

22 листопада відбувся конкурс «міс ІІДС». Дві студентки кафедри засобів захисту інформації приймали в ньому участь.

Засідання кадрової комісії

День відкритих дверей Кафедри засобів захисту інформації

XVII Міжнародна науково-практична конференція «Політ»