Участь в XVI Міжнародній науково-практичній конференції «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси»


У період з 23 по 24 травня поточного року відбулась XVI Міжнародна науково-практична конференція «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси», присвячена 90-річчю Національного авіаційного університету.

Від кафедри засобів захисту інформації активну участь в роботі міжнародної конференції прийняли завідувач кафедри д.т.н., професор Козловський В.В., д.т.н., професор Лазаренко С.В., д.т.н., професор Туровський О.Д.

Тематика міжнародної конференції була визначена посекційно та   проводилась в online-режимі. Від наукової спільноти надійшло більше 300 тез доповідей. Самі доповіді були актуальними та цікавими.

Під час роботи Секції 6 – «Захист інформації та телекомунікаційні системи» значна кількість доповідей була спрямована на необхідність підвищення рівня захисту та кіберзахисту інормаційно-комунікаційних систем, своєчасного виявлення кіберзагроз та їх блокування. Особливу увагу приділено захищеним інформаційно-комунікаційним системам та мережам.

 

Останні новини
Аспірант НАУ став бронзовим призером з карате на Чемпіонаті Європи!

Аспірант НАУ став бронзовим призером з карате на Чемпіонаті Європи!

Kонференція «Стратегія розбудови кадрового потенціалу України у сфері кібербезпеки та захисту інформації» у межах серії заходів «Кібер Україна»

18 квітня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася конференція «Стратегія розбудови кадрового потенціалу України у сфері кібербезпеки та захисту інформації» у межах серії заходів «Кібер Україна». Вона зібрала представників Верховної Ради України, ректорів закладів вищої освіти, Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України та Міністерства оборони України для обговорення 21-го професійного […]

Актуалізація ОПП бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти

На кафедрі здійснюється щорічний переляд та актувлізація освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Останні події
21
Бер
Відкрита лекція на кафедрі ЗЗІ

У вівторок 21 березня 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція на тему: «Дослідження та побудова аналогових схем на операційних підсилювачах».

08
Чер
День відкритих дверей

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, який відбудеться 08 червня 2019 року.

04
Кві
XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

4 квітня відбудеться XIX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»