До уваги вступників 2017

Шановні абітурієнти! Раді Вас чекати у нас на кафедрі засобів захисту інформації, за напрямом підготовки «Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки» для отримання ОС «Бакалавр» та для отримання освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю «Кібербезпека», спеціалізацією «Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки», як за денною так і за заочною формою навчання. Для студентів надається гуртожиток, стипендія та сімейні традиції Національного авіаційного університету.