tE59KR8Hnbc

Всеукраїнський фестиваль писанки

У Києві з 23 квітня по 9 травня на території Національного заповідника «Софія Київська» відбудеться фестиваль Всеукраїнський фестиваль писанки.
Сьогодні в центрі столиці вже з’явилися величезні писанки. У цьому році на Софійській площі виставили рекордну кількість великих великодніх яєць — 374 штуки.
Також в рамках заходу представлена колекція маленьких «крашанок», «мальованок» і «дряпанок» з усієї України — близько 40 тисяч. І наші студенти 4-го курсу завітали на цю виставку.